PF 2018

Vážení přátelé, klienti, partneři, kamarádi,

dovolte mi krátké ohlédnutí za právě končícím rokem..

S jarem 2017 se nám splnil letitý sen. Získali jsme grant na vznik komunitního centra pro seniory. Od té doby se mi zbytek roku slívá do zrychleného filmu – rychle najít vhodné prostory, moderně je vybavit, připravovat  atraktivní program, najít správné lektory, pracovat na propagační kampani, úřadovat, úřadovat, úřadovat a k tomu realizovat všechny aktivity, kterými je Právě teď! známo (plus pár novinek, abychom se nenudili…).

Vše nakonec dopadlo (i když jsme toho někdy měly plné kecky) a pocit radosti, který jsem zažívala při vánočním večírku v centru překryl vše. Potvrdilo se, že naše komunitní centrum není o budově a o vybavení, ale o společenství lidí, kteří se chtějí a umí bavit, o společenství které se rozrůstá a začíná fungovat.

Proto děkuji vám všem, kteří k nám chodíte a využíváte nabízené aktivity, přicházíte s nápady co vše by se společně ještě dalo dělat. Zvláštní poděkování patří těm, kteří nám různými způsoby pomáhají. Ohromné díky patří mé kamarádce a kolegyni Hance Čepové, s kterou jsme před lety Právě teď! založily a bez jejíž nezjištné pomoci bych letošní rok nedala a centrum by nebylo taktové, jaké je.

Iveta Luxová, ředitelka Právě teď! o.p.s.

 

PF 2018 Právě Teď ke stažení (pdf verze)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..